• Тел.: +359 2 494 94 84
  • Факс:: +359 2 494 94 89

Академия по молекулярна уропатология

Нови дати на провеждане

09/07/2021

Академия по молекулярна уропатология, организирана от БАППМ и Медицински Университет, Плевен ще се проведе в София, в периода 17-18.09.2021, зала „Панорама“ Интер Експо Център, София

БАППМ и Медицински Университет Плевен продължават специалната си програма за обучение и повишаване на квалификацията на медицинските специалисти в области от прецизираната диагностика и персонализираната медицина, незастъпени към настоящия момент в учебните планове на медицинските университети и стандартните програми за СДО, в която участват водещи учени и преподаватели.

Специален гост-лектор на Академията ще бъде проф. д-р Джордж Дж. Нетто – ръководител Катедра „Клинична патология“, Университет Алабама, САЩ и лектор на Международната академия по клинична патология.

Учебната програма е подходяща за патолози, лекари-специализанти, стажанти и студенти по медицина.

Безопасността на всички курсисти, лектори и гости е приоритет за нас, така че ще бъдат спазени всички препоръчани противоепидемични мерки.

Copyright © 2025. All Rights Reserved